Naše služby

Jazda na koni

Život je krásny, ale kone ho robia krajším.

Prežite krásne chvíle a spoznajte svet z konského chrbta. Pozývame Vás do nášho jazdeckého areálu, kde je možné zajazdiť si na poníkoch ale aj na väčších koňoch. Jazda na koni je vedená s inštruktorom od 9 hod. do 18 hod. Službu je potrebné vopred rezervovať a uhradiť vždy v deň jazdenia na recepcii. Viac informácií získate priamo na recepcii hotela alebo na telefónnom čísle +421 917 232 545.

Športový rybolov

Pre všetkých milovníkov rybolovu, či aktívnych alebo pasívnych prevádzkujeme športový rybník o rozlohe 3 000 m². Naše jazero je domovom veľa druhov rýb, je zarybnené s kaprom obyčajným, kaprom zrkadlovým, lieňom, tolstolobikom, šťukou, zubáčom, karasom zlatistým, pleskáčom vysokým, pleskáčom zelenkavým, boleňom dravým, ploticou červenookou, pleskáčom tuponosým.

Areál rybníka je vhodný aj na výlet k vode pre celú rodinu. V prípade záujmu Vám veľmi radi zabezpečíme aj občerstvenie a napríklad aj halászlé a podobne.

Vonkajší bazén

Oddýchnite a užite si naše tiché prostredie. Kúpacia sezóna je zahájená dňa 1. mája a ukončená 30. septembra. Bazén prevádzkujeme od pondelka do nedele od 9.00 hod. do 20.00 hod.

Požičanie bicyklov

Precvičte si celé telo a užívajte si cyklotrasy okolia Veľký Meder. Náš hotel Vám zabezpečí bicykle a poskytuje mapy a informácie ohľadom najzaujímavejších trás.

Cenník doplnkových služieb

30 min. 1 hodina 1 deň
Jazda na koni 5,00 € 10,00 € x
Športový rybolov x x 5,00 €
Prenájom rybárskych potrieb x x 2,00 €
Vonkajší bazén x x 4,50 €
Požičanie bicyklov x 2,50 € x